Gdańska jesień w ogrodzie

Jak aranżować zieleń w ogrodach i na balkonach? Gdzie i jakie rośliny posadzić? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy targów Jesień w ogrodzie, które odbędą się 13-14 września w Gdańsku

W połowie września kolejny raz odbędą się targi ogrodnicze Jesień w ogrodzie, na terenie Pomorskiego Hurtowego Centrum Rolno-Spożywczego Rënk w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50. „Biznes Ogrodniczy” objął to wydarzenie patronatem medialnym.
W targach udział wezmą najbardziej doświadczeni ogrodnicy, producenci i handlowcy z całej Polski. Wrzesień to idealny moment na sadzenie oraz przesadzanie drzew, krzewów iglastych i owocowych, które do zimy zdążą się ukorzenić i przyjąć na nowym miejscu. To właśnie w tym czasie klienci przygotowują ogród do zimy, ale i dokonują zmian, aby  wiosną cieszyć się pięknem przydomowej zieleni.

 

– Wrzesień to wyjątkowy okres dla ogrodników, dlatego uznaliśmy, iż nie powinno zabraknąć w tym czasie dostępu do fachowej wiedzy oraz niezbędnych produktów i roślin w konkurencyjnych cenach. Dlatego chcemy, aby mieszkańcy Pomorza mogli obejrzeć oraz zrobić zakupy odpowiednich roślin i dekoracji do ogrodów, na tarasy i balkony oraz do pomieszczeń mieszkalnych i przestrzeni biurowych. Chcemy również podpowiedzieć, co zrobić, by wiosną ogród i rosnące w nim rośliny, drzewa, krzewy wyglądały piękniej i kwitły bardziej okazale – mówi Hanna Czapiewska, organizator targów.
 

REKLAMA