II Forum Branży Ogrodniczej – już za 2 dni!

Serce branży ogrodniczej już  za dwa dni  będzie biło w Poznaniu. Już po raz drugi redakcja „Biznesu Ogrodniczego” i targi Gardenia zorganizują największe biznesowe spotkanie kadry zarządzającej branżą ogrodniczą

 

 

Udział w II Forum Branży Ogrodniczej potwierdziło już ponad 200 osob. Wśród uczesników będą obecni przedstawiciele największych sieci DIY, hurtowni, centrów ogrodniczych oraz producenci.

Formuła II Forum Branży Ogrodniczej obejmie zarówno spotkania, prezentacje, jak i dyskusje z udziałem osób zasiadających przy stole prezydialnym. To jedyne tego typu spotkanie producentów, importerów, hurtowników, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych i właścicieli centrów ogrodniczych.

Jakie wnioski dotyczące rynku ogrodniczego można wysnuć z badań? Jak rozwija się branża ogrodnicza w Polsce i Europie? W jakim kierunku zmierza handel detaliczny i hurtowy? Jaka jest rola badań w branży ogrodniczej? Jaki wpływ na jej rozwój mają technologie mobilne, media społecznościowe, marketing i innowacje? Czym zaskoczy gości targowych kolejna edycja Gardenii? Odpowiedź na te i wiele innych pytań – 29 listopada na II Forum Branży Ogrodniczej. Zgłoś się już teraz!

– Rola  seminariów, konferencji czy paneli dyskusyjnych jest w każdej branży nie do przecenienia. Stwarza bowiem okazję do wymiany informacji, kreowania i umacniania wizerunku, poznania najnowszych trendów i pochwalenia się osiągnięciami. Udział w spotkaniach biznesowych stwarza szansę na poznanie konkurencji i pozwala lepiej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie