IMP Essen – otwiera sezon w Europie

Największe europejskie spotkanie szkółkarskie, 1,5 tys. wystawców z ponad 44 krajów – tak w skrócie można opisać międzynarodowe targi roślin, inżynierii ogrodniczej, florystyki i promocji sprzedaży – IPM Essen. W dniach od 22 do 25 stycznia 2013 roku odbędzie się 31. edycja imprezy

Targi IMP Essen rozpoczynają europejski sezon w branży ogrodniczej. To prawdziwe święto roślin zainaugurowane jeszcze na długo przed rozpoczęciem wiosny. Organizatorzy już dziś spodziewają się około 60 tys. gości. Obecni będą  wystawcy z całego świata, a w tej edycji po raz pierwszy wezmą udział przedstawiciele  firm z Peru, Korei, Sri Lanki oraz Tajlandii. Wystawcy z Korei  wspólnie przedstawią  produkty i usługi dedykowane branży ogrodniczej. Premierę będzie miało również wspólne stoisko wystawców ze Sri Lanki, którzy zaprezentują podłoża. Organizatorzy IPM ESSEN 2013 spodziewają się większej liczby  wystawców prezentujących swoje produkty i usługi.

– Targi IPM Essen są  ważnym punktem  w kalendarzu naszych wyjazdów  – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający "Bzinesu Ogrodniczego". Systematycznie monitorujemy zachodzące na rynku zmiany i dostarczamy czytelnikom najważniejszych informacji. Najnowsze trendy, przegląd rynkowej oferty z całego świata powodują, że na tych targach trzeba po prostu być – dodaje.

Obszerna fotorelacja z wystawy już w lutowym wydaniu "Biznesu Ogrodniczego".

REKLAMA
Targi Zieleń to życie