Zatowarowanie z Plantą już jutro!

Już jutro branża ogrodnicza spotka się na targach zatowarowaniowych w firmie Planta. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 18-19 grudnia w Centrum Sztuki Mościce przy ulicy Traugutta 5 w Tarnowie.

 

Oprócz organizatora swoją ofertę przedstawi kilkanaście wiodących firm z branży ogrodniczej, m.in.  Eko-Ziem, Hollas, Kronen, Marolex, Cellfast, Kard, Romanik, Prosperplast, Lamela, Laboratorium Lab, Marma, Kwazar, Sumin, Stradom, Bros, Eko-Darpol, GreenOK, BioArcus, Polan, Plantico.

 

Targi będą okazją do podsumowania kończącego się roku, ale przede wszystkim do zapoznania się z ofertą na sezon 2013 i złożenia zamówień. – Zapraszamy właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych z całego kraju. Wszyscy, którzy złożą u nas zamówienia w czasie trwania imprezy, otrzymają atrakcyjne warunki zakupu – mówi Piotr Sygnarowicz, import/export manager  w firmie Planta.

 

Na targach będą obecni przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”. – Tego typu spotkania są ważne dla branży, służą nie tylko jej integrowaniu, ale i rozwojowi – komentuje Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju miesięcznika, który wraz z  Karoliną Kałdońską, dyrektor zarządzającą weźmie udział w targach.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie