Jak powstają podłoża?

W siedzibie firmy Lasland  w Grądach koło Gryfic 7 września odbyło się Spotkanie Borówkowe 2018. Uczestnicy eventu mogli zwiedzić fabrykę podłoży torfowych oraz ekologiczną plantację borówki amerykańskiej. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele ,,Biznesu Ogrodniczego”

 

Uczestnicy spotkania zwiedzili torfowiska w Grądach i zapoznali się z nowoczesnymi technologiami wydobycia torfu. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia oferty, działań oraz planów firmy. – Co roku proponujemy nowości, rozwijamy ofertę i firmę zgodnie z trendami nie tylko obecnymi na polskim rynku, ale i zagranicznym. Już wkrótce przedstawimy nasze nowości na nowy sezon – opowiadał Jarosław Sieciński, kierownik sprzedaży krajowej Lasland.

Zaproszeni goście niezwykle aktywnie spędzili czas, mogli zwiedzić fabrykę podłoży torfowych oraz zobaczyć linie produkcyjne. Prezes firmy Wojciech Lis pokazał także gościom torfowisko, opowiedział o specyfice wydobycia torfu i przybliżył cały cykl produkcyjny podłoży.

Na zakończenie dnia uczestnicy zwiedzili ekologiczną plantację borówki amerykańskiej, gdzie mogli do woli kosztować wielu odmian borówki oraz zasiedli wspólnie do grillowania trwającego aż do późnego wieczora.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: