Jesień w ogrodzie już za nami!

Około 100 wystawców, 7 tys. zwiedzających, mnóstwo roślin, inspiracji i wartościowych porad – to bilans 5. edycji kiermaszu ogrodniczego „Jesień w ogrodzie”, który odbył się w Gdańsku w dniach 12-13 września pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego” i magazynu „Garden&Trends”

Wśród wystawców tegorocznej edycji kiermaszu przeważali producenci drzew, krzewów ozdobnych, owocowych, iglastych i liściastych oraz wrzosów.  Podczas kiermaszu zwiedzający mogli zobaczyć szeroką ofertę twórców ludowych, miodów, soków owocowych i przetworów. Wystawa w Rënku na stałe wpisała się w kalendarz ważnych ogrodniczych imprez. Producentom pozwala skutecznie wypromować ofertę, kiermasz z kolei doskonale sprawdził się jako narzędzie sprzedaży.

 

– Takie imprezy dają możliwość poznania oczekiwań klientów, pomagają uzyskać natychmiastową opinię na temat oferty. Edycja jesienna kiermaszu rozwija się coraz lepiej i ma już stałe grono miłośników. Tegoroczna „Jesień w Ogrodzie” mimo niesprzyjającej pogody była bardzo udana. Wrzesień jest bardzo pracowity dla ogrodników, to czas przygotowań do zimy, dlatego uznaliśmy, że miłośnikom zieleni trzeba w tym czasie zagwarantować dostęp do fachowej wiedzy oraz niezbędnych produktów i roślin w konkurencyjnych cenach. Ta decyzja okazała się sukcesem – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości w PCH Rënk.

REKLAMA