KRONEN – nowy sezon, nowe produkty

Jak co roku firma Lasland wprowadza do oferty nowości – w nadchodzącym sezonie będzie to NATURA ziemia uniwersalna w opakowaniach 15 i 45 l oraz kora ogrodowa drobnej frakcji w 20 l opakowaniu

NATURA Ziemia uniwersalna przeznaczona jest do upraw większości roślin w pomieszczeniach, na balkonach, tarasach i w ogrodzie, z wyjątkiem roślin kwaśnolubnych. Doskonale sprawdza się w uprawach ziół, warzyw, kwiatów, pnączy, krzewów i innych roślin. To produkt skomponowany w 100% z naturalnych składników: średnio i silnie rozłożonego torfu wysokiego oraz Ecofibrex® – specjalnie przygotowanych włókien drzewnych.
Zarówno torf, jak i Ecofibrex® są surowcami w pełni organicznymi, czystymi, nie zawierają patogenów. Mogą być stosowane w uprawach ekologicznych.

NATURA Ziemia uniwersalna zawiera także zwiększoną ilość ekologicznego, organicznego nawozu pochodzenia roślinnego w dawce startowej pozwalającej na przyjęcie się rośliny w podłożu, wystarczającej – w zależności od jej wymagań pokarmowych – na okres od 2 do 4 tygodni. Po tym okresie należy rozpocząć zasilanie w zależności od rodzaju uprawy, np. w uprawach ekologicznych nawozem z listy dopuszczonych nawozów ekologicznych, w pozostałych – nawozem organiczno-mineralnym, mineralnym krótko- lub długodziałającym.
Kolejną nowością w ofercie firmy Lasland jest KRONEN® Kora ogrodowa – naturalny produkt uzyskiwany z drzew iglastych. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów gleb, poprawia właściwości fizyczne, chemiczne i biologiczne gleby. Stanowi doskonałą ochronę podłoża przed wysychaniem, zmianami temperatury oraz chwastami. Frakcja drobna oznaczona cyfrą 1 na opakowaniu oznacza rozmiary płatów kory: 8-20 mm. Zalecana jest do ściółkowania roślin, których rozmiary osiągają do 0,5 m wysokości.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: