Skuteczność i bezpieczeństwo – bez kompromisów

To pytanie zadaliśmy firmom, które zajmują się produkcją roślin, pielęgnacją terenów zielonych i sprzedażą produktów ogrodniczych do klienta ostatecznego. Jesteśmy na tak! – odpowiedzieli

Tomasz Banasiewicz, właściciel firmy Florens Market (centrum ogrodnicze, pielęgnacja terenów zielonych, szkółka roślin z 30-letnią tradycją w Górkach k. Opola, florens.pl)

Współpracujemy z BiOgardeną od początku sezonu 2019. Wszystkie produkty tej marki sprzedajemy w naszych mobilnych sklepach IGLO na terenie Opola oraz w kwiaciarniach firmowych FlorensMarket.pl. Zainteresowanie nawozami ekologicznymi jest duże, a akurat BiOgardena ma bardzo dobre parametry składników odżywczych, więc z czystym sumieniem polecamy je klientom. Korzystamy z materiałów reklamowych BiOgardeny – u nas dobrze sprawdzają się etykietki z zaleceniami nawozowymi BiOgardena – dzięki temu budzimy zainteresowanie klientów. 
Stosujemy BiOgardenę również w naszych BIO uprawach roślin ozdobnych. Każdy producent roślin ma swoje metody pracy – my najpierw eksperymentalnie część produkcji zrobiliśmy na nawozach BiOgardena i zobaczyliśmy różnicę na plus. Ważne jest, że rośliny w pojemnikach nie wybiegają zanadto w górę, a jednocześnie w niewielkiej ilości ziemi mają zapas wolno uwalniającego się nawozu, który zapewnia dobrą kondycję aż do daty sprzedaży. Poza tym nawóz organiczny nie pali korzeni, więc można zrobić nawożenie bez obaw. Polecamy również płynny nawóz interwencyjny, którym uratowaliśmy rośliny na klombach miejskich w czasie dużej suszy latem tego roku oraz po pierwszych przymrozkami tego roku. Polecam współpracę z BiOgardeną,

 

Dominik Mikulski, właściciel firmy Green Park Ogrody z Wielogóry k. Radomia

Jesteśmy firmą ogrodniczą i współpracujemy z BiOgardeną w zakresie nawożenia terenów zielonych. Efekty są bardzo dobre, widzimy pozytywne  różnice w porównaniu do nawożenia mineralnego, z którego staramy się stopniowo rezygnować. Nasi klienci też widzą pozytywną różnicę. Mówi się, że „za płotem trawa jest zawsze bardziej zielona”, a my widzimy, że jednak i po naszej stronie robi się zdrowsza i intensywnie zielona. Współpracę oceniamy dobrze, otrzymujemy wsparcie informacyjne, próbki produktów i ulotki dla klientów. Coraz więcej ludzi chce, aby ich ogród był piękny, ale też naturalny i ekologiczny. Dzięki produktom BiOgardeny ten cel jest możliwy. Interesująco wygląda też trawnik BiOgardena na macie biodegradowalnej – planujemy przetestować ten nowy produkt na wiosnę. Oczywiście, oprócz efektów uprawowych, ważne są aspekty finansowe, bo przecież firma musi zarabiać. Szczegółów nie zdradzamy, ale współpraca z marką BiOgardena pozwala firmom ogrodniczym na dobre zyski.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie