Kto zdobędzie KREATORA GardenTrendów?

Już w lutym najnowsze wydanie nowoczesnego poradnika ogrodniczego „Garden & Trends”, w którym zaprezentujemy  najlepsze pomysły na urządzenie ogrodu

Tylko w Garden&Trends innowacyjne produkty, inspiracje i praktyczne informacje o tym jak nowocześnie aranżować ogród, balkon i taras.
„Garden & Trends”  to najlepsze źródło wiedzy o ogrodniczych trendach i innowacyjnych produktach. Unikatowe połączenie inspiracji i praktycznych informacji. 
W magazynie zaprezentujemy najpiękniejsze rośliny, innowacyjne produkty, które zmienią sposób myślenia o ogrodzie oraz pokażemy najciekawsze aranżacje.

W tym roku po raz kolejny  zostaną przyznane KREATORY GardenTrendów – jedyne na rynku wyróżnienia dla firm i produktów, które kształtują ogrodnicze trendy.

„Garden & Trends” w nakładzie 70 000 egzemplarzy trafi do czytelników „Biznesu Ogrodniczego” – właścicieli centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, producentów, importerów oraz firm zakładających i projektujących tereny zieleni oraz do miłośników ogrodnictwa. Magazyn będzie dostępny w sprzedaży w najlepszych centrach ogrodniczych oraz wybranych salonach prasowych -Empik, Kolporter, Ruch, Relay, InMedio.

Już dziś złóż zamówienie na swoją reklamę!

Kontakt:
Biznes Ogrodniczy
Ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
Tel. 61 820 41 75
redakcja@gardentrends.pl
reklama@gardentrends.pl
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie