NAC finalistą

Firma NAC została zakwalifikowana do finałowej fazy  najważniejszego konkursu branży marketingowej w Polsce – Dyrektor Marketingu Roku 2015

W tym roku odbywa się 6 edycja konkursu.  Główną jego ideą  jest wyłonienie najwybitniejszych polskich zespołów marketingowych oraz szefów marketingu, którzy  wyróżniają się skutecznością, niestandardowym myśleniem i profesjonalizmem oraz osiągają ponadprzeciętne wyniki w Polsce, jak również na rynkach międzynarodowych.

Firma NAC  została zgłoszona  w 3 kategoriach: Wysoka efektywność – Na rynkach międzynarodowych, Wysoka efektywność B2B Marketing oraz Wysoka efektywność Shopper&Trade Marketing.

Do finałowej fazy  została zakwalifikowana w kategorii Wysoka efektywność – Na rynkach międzynarodowych. 
Nazwiska laureatów zostaną ogłoszone na uroczystej Gali Finałowej, która odbędzie się podczas corocznego spotkania liderów marketingu i sprzedaży Marketing Summit 2016, 6-7 czerwca w ICE Kraków, drugiego dnia wydarzenia 7 czerwca o godzinie 19:00.

– Towarzystwo, w którym się znaleźliśmy to dowód uznania dla naszej codziennej pracy, tego co zrobiliśmy dotychczas i gdzie jesteśmy –   mówi  Marcin Przytulski, dyrektor zarządzający NAC, nominowana Wysoka efektywność – Na rynkach międzynarodowych.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: