Nie będziemy stać w miejscu

Sukces firmy Agrimpex ma wiele filarów. Jednak moim zdaniem to ludzie są fundamentem wszystkich osiągnięć. Takie wartości, jak konsekwencja, ciężka praca, innowacyjność i wizja, dokąd zmierzamy, zapewniły nam obecną pozycję na rynku – mówi Tomasz Piotrów, prezes firmy Agrimpex

Przez ostatnie 20 lat firma Agrimpex wprowadziła na rynek nowe produkty, m.in. pierwszą w Polsce klejoną agrowłókninę, dwustronną Dual Agro oraz kaptury. Niewiele osób wie, że słowo „agrowłóknina”powstało w firmie Agrimpex, ale na przestrzeni lat weszło do powszechnego nazewnictwa tego produktu. Fachowy i wyspecjalizowany zespół pracowników jest dziś uznawany za ekspertów. Wykorzystując 20-letnie doświadczenie, doradza przedsiębiorcom prowadzącym gospodarstwa ogrodnicze w zwiększaniu efektywność ich produkcji.

 –  Dzięki obecnemu zespołowi udało nam się stworzyć profesjonalnie działającą firmę. Dziś nasi klienci cenią wysoką jakość produktów, miły kontakt, szeroki asortyment oraz bardzo dobrze rozwiniętą nowoczesną logistykę. Co do ewentualnych zmian – rewolucji nie będzie. Stawiamy raczej na ewolucję i systematyczną pracę. Wciąż pracujemy nad udoskonalaniem produktów i odpowiadaniem potrzebom klientów. Poszukujemy nowych rozwiązań zapewniających najwyższą jakość. Zmiany i wyzwania są dla nas motywacją do pracy. Nie będziemy stać w miejscu – mówi Tomasz Piotrów.

Cały wywiad w najnowszym listopadowym „Biznesie Ogrodniczym”.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: