O wiele więcej

Hasłem „Otwieramy się na wiele więcej” firma Agrosimex pewnie wchodzi w nowy sezon. Rok 2017 przyniesie intensywny rozwój wielu linii produktowych spółki. Agrosimex zamierza także umocnić współpracę z detalistami, dotrzeć bezpośrednio do dużych gospodarstw, a także poszerzyć ofertę o unikalne produkty – zapowiedziano na konferencji prasowej firmy. „Biznes Ogrodniczy” brał udział w tym wydarzeniu

 

Podczas konferencji prasowej przedstawiono nowości dla rolników oraz sadowników, nie zapominając przy tym o drobniejszych ogrodnikach. Asortyment marki „Twój Ogród” poszerza się o kilkanaście nowych produktów. Nowości, w dużej mierze oparte na rozwiązaniach naturalnych, pozwolą firmie zdobyć nowych klientów i umocnić pozycję na rynku. Agrosimex wychodzi także naprzeciw potrzebom kupujących i stawia na ekologię – do oferty dołączają nowe produkty, oparte na naturalnych substancjach.

 

Intensywną konferencję prasową, połączoną ze spacerem po siedzibie spółki, uświetniło zwiedzanie klasycystycznego pałacu w Małej Wsi, zakupionego przez firmę Agrosimex oraz uroczysty bankiet. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: