Twój Dom, Twój Ogród już za nami

Za nami druga już edycja targów Twój Dom, Twój Ogród, połączonych w tym roku z kiermaszem Zielona Arena, które odbyły się 18-19 marca w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Mazury w Ostródzie

 
Na dwa dni hala Expo Mazury zamieniła się w miejsce spotkań klientów z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych oraz przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. Każdy zwiedzający miał możliwość zapoznania się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów. 
 
Mimo niesprzyjającej pogody imprezę odwiedziły tłumy miłośników zieleni w poszukiwaniu roślin – i nie tylko. Praktycznie przez cały czas niezwykle oblegane było stoisku firmy Roraima, która sprzedawała rośliny owadożerne. Andrzej Radzio, właściciel szkółki Florama, powiedział, że obserwując dzisiejszy handel i potrzeby klientów może stwierdzić, że prostota jest dźwignią sukcesu, dlatego promuje ciekawe odmiany nieco już u nas zapomnianych roślin, a niesłusznie.
 
Na jego stoisku można było m.in. kupić nepetę ‘Walker’s Low’ czy trawę, która miała tu swoją premierę – ‘Muhlenbergia’. Przedstawiciele firmy Sośniakowy Mir, sprzedającej rękodzieło artystyczne, przygotowali warsztaty garncarskie dla dzieci. Pracownia Mój Dom Vintage zapraszała chętnych na warsztaty malowania i stylizacji farbami kredowymi. Na zwiedzających czekała także degustacja potraw z grilla, przygotowanych przez Grzegorza Chodakowskiego, sous-chefa Hotel Anders**** Stare Jabłonki. Atrakcji było sporo i dzięki temu mieszkańcy Ostródy tłumnie przybyli także w poszukiwaniu pierwszych akcentów wiosny – bratków, których na wystawie nie brakowało. 
 
Gościem specjalnym tegorocznej edycji targów była Katarzyna Dowbor.
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: