Ogrodostawcy na finiszu

Zostało już niewiele czasu na przystąpienie do ekskluzywnego grona partnerów katalogu firm branży ogrodniczej. „Ogrodostawcy 2015” już za 6 tygodni na rynku 

Ponad 50 najważniejszych firm działających na rynku ogrodniczym zaangażowanych w projekt, 60% zajętej powierzchni reklamowej – to bilans  „Ogrodostawców 2015” na 6 tygodni przed zamknięciem wydania. Jedyny katalog firm branży ogrodniczej już na początku grudnia trafi na rynek.    

Katalog „Ogrodostawcy 2015” systematyzuje branżę ogrodniczą, jest narzędziem pracy dla jej przedstawicieli, pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych oraz wyborze najlepszych partnerów handlowych.

Po raz pierwszy w katalogu „Ogrodostawcy 2015” znajdą się nowe kategorie produktowe – m.in. asortyment zoologiczny, oświetlenie ogrodów, artykuły nawierzchniowe, odzież ochronna, artykuły do przetwórstwa.     

Nowa, uaktualniona i uzupełniona edycja jedynego na rynku katalogu firm branży ogrodniczej jest miejscem prezentacji najważniejszych operatorów dostarczający swoje produkty do sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych w całej Polsce.

„Ogrodostawcy 2015” to skuteczne narzędzie komunikacji z rynkiem dla producentów, importerów i dystrybutorów asortymentu dostępnego w ogrodniczym kanale dystrybucji. To skuteczne medium reklamowe do promowania firm, marek i konkretnych produktów.

 

Dzięki nowoczesnej szacie graficznej i przejrzystym układzie kategorii produktowych wszyscy użytkownicy katalogu „Ogrodostawcy 2015” szybko znajdą najważniejsze informacje – aktualne numery telefonów, adresy mailowe, nazwiska osób odpowiedzialnych za zatowarowanie. Po raz pierwszy w katalogu znajdą się także profile firm na Facebooku oraz aktualne dane kontaktowe do kupców sieci DIY działających w Polsce.  
Jedyny katalog firm branży ogrodniczej już w grudniu trafi na rynek.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA