Pachnąca wystawa

Niesamowite aranżacje artystyczno-florystyczne, najpiękniejsze odmiany róż, jarmark różany to tylko część atrakcji, które w dniach 5-7 września ściągnęły do Kutna ok. 5 tys. miłośników róż

„Biznes Ogrodniczy” objął patronatem medialnym jubileuszową 40. edycję Święta Róży. Na wystawę przyjechało aż 5 tys. miłośników róż, a ponad 30 tys. osób uczestniczyło w atrakcyjnych imprezach towarzyszących.
Tegoroczna wystawa przebiegała pod hasłem „Jubileusz Królowej”. Na 3 dni hole Kutnowskiego Domu Kultury zamieniły się w różany ogród.

– Wystawa była doskonale zorganizowana. To znakomity pomysł na zwiększenie popularności róż wśród klientów, którzy mogli zobaczyć ekspozycję najpiękniejszych odmian, a także niezwykłe aranżacje florystyczne – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży reklam miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, która była obecna na  Święcie Róż.

Dopełnieniem wystawy był odbywający się w tym samym czasie jarmark różany.  W centrum miasta na gości  czekały stoiska handlowe z produktami regionalnymi, ekologiczną żywnością oraz stoiska gastronomiczne, na dwóch estradach odbyły się  koncerty.
Patronat Honorowy nad wystawą objęła małżonka Prezydenta RP, Anna Komorowska.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: