Pierwszy raz Wędrowskich

Szkółka Roślin Ozdobnych „Clematisy” M.K.J. Wędrowscy po raz pierwszy  będzie uczestniczyć w charakterze wystawcy na targach Plantarium, które w dniach 26-29 sierpnia odbędą się w Boskoop-Hazerswoude w Holandii. W wydarzeniu udział wezmą również przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

Plantarium to obecnie wiodąca, międzynarodowa impreza szkółkarska. Motywem przewodnim tegorocznej, 33 edycji targów będzie „Sprzedaż w centrum uwagi” (Focus on Sales).  W Plantarium weźmie udział kilkuset wystawców z ponad 15 krajów i ponad 20 tysięcy odwiedzających, których udział relacjonować będzie 70 dziennikarzy z 15 krajów.

– Targi Plantarium otwierają przed nami szansę na znalezienie nowych rynków zbytu i dalszy rozwój firmy. Polskie szkółki rzadko uczestniczą w międzynarodowych imprezach targowych w charakterze wystawców, jestem pewna, że ta decyzja przyniesie nam wymierne korzyści biznesowe. Szeroka oferta, stworzona m.in. zgodnie z oczekiwaniami  klientów z Europy Zachodniej pozwoli nam odnieść sukces. Udział w Plantarium to także doskonała promocja szkółki – podkreśla Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych „Clematisy” M.K.J. Wędrowscy.

Wśród polskich wystawców będę obecni również przedstawiciele firm: Vitroflora i Floramedia.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie