Plantarium dla wszystkich!

Green Fits All” to hasło, które przewodziło 37 edycji Plantarium i GROEN-Direkt w dniach 21- 23 sierpnia 2019 w Boskoop. Oba wydarzenia targowe ponownie zagościły pod jednym dachem oferując międzynarodowym wystawcom wiele możliwości.

Ekologiczna droga!

W tym roku zwiedzający targi mogli skorzystać z „Drogi ekologicznej” która łączyła Plantarium i GROEN-Direkt. Trasa przebiegała obok 20 firm, które prezentowały innowacyjne rozwiązania, produkty i usługi w obszarach zrównoważonego rozwoju i zdrowia. Zwiedzanie z przewodnikiem zostało pozytywnie przyjęte i docenione zarówno przez odwiedzających, jak i wystawców. Wiele nowości oraz program ekologiczny sprawił, że po raz kolejny udało nam się zorganizować świetną edycję – mówi kierownik targów Jos van Lint.

 

Podziel się pomysłem!

W czasie trwania targów przeprowadzono ankietę wśród odwiedzających i wystawców Plantarium, aby dowiedzieć się, jakie życzenia i pomysły mają ludzie związani z zieloną branżą. Po trzech dniach intensywnych rozmów i wywiadów z gośćmi i uczestnikami zebrano setki pomysłów i sugestii dotyczących dalszego rozwoju „naszego” Plantarium! Od prostych wskazówek po wizjonerskie pomysły, które pomogą nam organizatorom kierunek rozwoju. Zarząd targów jest szczerze wdzięczny za wszystkie sugestie i zaangażowanie.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: