Poszerzona oferta firmy CHOMIK

Firma Chomik z siedzibą w Gdowie, w woj. małopolskim jest obecna na rynku od ponad 25 lat. Jako właściciel marki Garden Line posiada w swojej ofercie szeroki zakres artykułów ogrodniczych i rekreacyjnych, takich jak akcesoria do uprawy roślin, tunele foliowe, szklarnie, architektura ogrodowa, narzędzia, ozdoby, huśtawki i zestawy wypoczynkowe.

Rok 2020 wiąże się ze znaczącym rozwojem działalności firmy, zarówno w zakresie poszerzenia asortymentu jak i rozbudowy przestrzeni magazynowej. Wśród nowych produktów znajdą się m.in. aluminiowe szklarnie ogrodowe z panelami poliwęglanowymi, pergole ogrodowe, ozdoby ceramiczne oraz oświetlenie solarne. Ponadto, powiększona zostanie oferta mebli ogrodowych – zestawów balkonowych i wypoczynkowych z technorattanu, parasoli, leżaków, ławek drewnianych i huśtawek.

Każdego sezonu powiększana jest również oferta akcesoriów ogrodniczych do rozsadów i uprawy roślin. W roku 2020 będą to m.in. tunele foliowe, podpory do roślin (zarówno stalowe jak i bambusowe) skręcane tyczki, łączniki oraz taśmy do podwiązywania oraz termometry zewnętrzne.
Sukcesywnie rozszerzając katalog naszych produktów staramy się budować kompleksową ofertę wychodzącą naprzeciw rosnących potrzeb klientów.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: