Razem z Vilmorin Garden

Firma Vilmorin Garden proponuje centrom i sklepom ogrodniczym udział w wyjątkowej akcji „Razem z Vilmorin Garden wspieram Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Klinikę Budzik”

Aby wziąć udział w akcji „Razem z Vilmorin Garden wspieram Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?” i Klinikę Budzik”, wystarczy, że właściciele sklepów i centrów ogrodniczych zalogują się na specjalnie utworzonej stronie internetowej, która działa  tylko do 15 marca  www.vilmorin-garden.pl/promocja/detal. Następnie wypełnią formularz, wpiszą dane teleadresowe oraz zadeklarują wysokość obrotu, aby wybrać materiały reklamowe wspierające akcję. Dostępne będą hangery, wobblery, plakaty, naklejki, ulotki oraz dwa moduły standów z serii „Rodzinny Domowy Ogródek”, które zawierają w nowej odsłonie gamę dziecięcą opartą na sprawdzonych odmianach w połączeniu z podłożem kokosowym, zioła w połączniu z podłożem kokosowym i tradycyjne torebki marki Vilmorin z odmianami  ziół, warzyw na balkony i tarasy.

Firma nie zapomniała także o klientach sklepów. Konsumenci, którzy kupią 5 dowolnych produktów Vilmorin Garden otrzymają okolicznościowe upominki – notesik z magnesem.

– Jednym z największych wyzwań, jakie stoją obecnie przed branżą ogrodniczą jest kwestia odpowiedzialności za biznes i zdolność do efektywnego nim zarządzania. Podjęliśmy współpracę z Fundacją „Akogo?” i kliniką Budzik, aby wspierać dzieci znajdujące się w śpiączce. Chcemy pomóc fundacji, aby dzieci miały opiekę oraz by specjaliści pomogli im się obudzić i powrócić do życia. Od wielu lat Vilmorin Garden podejmuje zróżnicowane działania z zakresu CSR, teraz chcemy zaangażować dystrybucję do wspólnego rozwoju tej filozofii– mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią Vilmorin Garden.
 

Firma Vilmorin Garden w tegorocznej XVI już edycji Gazel Biznesu po raz kolejny otrzymała ten prestiżowy tytuł przyznawany przez dziennik „Puls Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się firm.
Gazela według Pulsu Biznesu to firma średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Vilmorin Garden jest też tegorocznym laureatem Diamentów Forbesa – to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat działalności przygotowany we współpracy z gwarantującym silną metodologię Bisnode Polska.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie