W jedności siła

W środę 24 lutego w Hotelu Poznańskim w Luboniu oraz 25 lutego w Brovarii w Poznaniu odbyło się spotkanie dla dystrybutorów firm: Best – Pest, Legutko i Kwazar. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele Biznesu Ogrodniczego

Podczas dwóch dni odbyły się spotkania firm Best – Pest, Kwazar i Legutko z klientami detalicznymi i hurtowymi. Event był okazją do wielu rozmów biznesowych, a frekwencja przerosła oczekiwania. – Jestem bardzo zadowolony z udziału w wydarzeniu. Na spotkanie w Hotelu Poznańskim przybyło 65 firm, zatem  jest to wielki sukces – mówi Cezary Łosiak, członek zarządu firmy Kwazar. – W moim przekonaniu spotkanie to nie było tylko płaszczyzną do robienia interesów raczej do kultywowania i zacieśniania relacji. Ponadto uczestnicy eventu mogli degustować Polskie wina oraz wziąć udział w licytacji na rzecz WOŚP. Dzięki temu wszyscy mogliśmy zrobić coś dobrego i wspomóc  24 finał orkiestry – dodaje.
– Nasza impreza w Hotelu Poznańskim stanowiła preludium dla największych targów ogrodniczych w kraju. Była okazją do indywidualnych rozmów z partnerami handlowymi o współpracy, rozwoju branży i wnioskach z minionego sezonu – mówi Joanna Legutko, członek zarządu firmy Legutko. –  Chcieliśmy, by to spotkanie łączyło w sobie biznes z zabawą. Biorąc pod uwagę fakt, że trwało ono do białego rana uważam, że założenie to zostało zrealizowane. Nasi kontrahenci dodali do tego odrobinę serca, biorąc udział w licytacji przedmiotów na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – dodaje.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie