„Różany weekend” w szkółce Rosarium

Już w najbliższy weekend, 19 i 20 lipca, kolejne święto róż w szkółce Rosarium w Radlińcu. W programie m.in. prezentacja nowych odmian, możliwość podziwiania kwitnących pół różanych oraz profesjonalne porady  

 
„Różany weekend” w wielkopolskiej szkółce Rosarium odbywa się już po raz drugi. Poprzednia edycja przyciągnęła ok. 130 gości. W tym roku organizatorzy spodziewają się co najmniej dwukrotnie większej frekwencji. 
 
Na wszystkich, którzy odwiedzą Radliniec w dniach 19 i 20 lipca czekają liczne atrakcje. Przedstawiciele szkółki zaprezentują kwitnące pola różane, przedstawią nowości w ofercie oraz podpowiedzą jak dobrać odmiany w zależności od warunków w ogrodzie. Nie zabraknie również porad dotyczących sadzenia, pielęgnacji i ochrony róż. Fachową pomocą służyć będzie dr Adam Chodun, właściciel szkółki oraz wszyscy jej pracownicy. 
 
To wydarzenie zarówno dla klientów ostatecznych, jak i naszych partnerów biznesów oraz wszystkich miłośników róż. „Różany weekend” jest okazją do bezpośredniego spotkania, zapoznania z nowościami w naszej ofercie oraz poszerzenia swojej wiedzy o uprawie róż – mówi Janina Chodun, właścicielka szkółki Rosarium. 
 
W czasie trwania „Różanego weekendu” będzie też można skorzystać z preferencyjnych warunków i zakupić krzewy w doniczkach z dodatkoym 5% rabatem. 
 
Na „Różanym weekendzie” miesięcznik „Biznes Ogrodniczy” będą reprezentowały redaktor Agnieszka Idziak i dyrektor Działu Sprzedaży Reklam Renata Aleksandrzak. Wydarzenie zaplanowano w godzinach 9-18. Chętni proszeni są o potwierdzenie przybycia u organizatorów. 
 
REKLAMA