Siła ,,CLEMATISÓW”

Podczas trwania Targów Gardenia w Poznaniu Szkółka Roślin Ozdobnych ,,Clematisy” zapewniła uczestnikom wydarzenia mnóstwo atrakcji. By uatrakcyjnić wizytę na swoim stoisku zorganizowała pokaz  walk Armwrestling – owych

Goście biorący udział w Targach Gardenia odbywających się w dniach 25 – 27 luty w Poznaniu nie narzekali na brak atrakcji. W trakcie trwania eventu Szkółka Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ zorganizowała na swoim stoisku pokaz walk Armwrestling – owych, czyli siłowania się na ręce. W Polsce niestety jest to niszowy sport wśród zawodowców, ale cieszący się sporą popularnością wśród nieprofesjonalistów. Dlatego tez Szkółka Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’ umożliwiła wypróbowanie swoich sił w tym sporcie amatorom. Mogli oni nie tylko uczestniczyć w zawodach, ale i wygrać cenne nagrody.

Pokazy siłowania i zawody poprowadził Maciej Sośnicki, certyfikowany trener Armwrestlingu w Klubie Sportowym Złoty Tur Gdynia  i jednocześnie Sędzia kategorii A – najwyższej w Polsce. – Maciej Sośnicki jest trenerem mojego męża, który dzięki fachowym treningom zdobył już wicemistrzostwo Europy i przywiózł dwa brązowe medale z Mistrzostw Świata – mówi Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’.

Wszelkiego rodzaju pokazy , instruktarz walk oraz pomoc zapewnili również: Dawid Płaksa i Maciej Kindler, czołowi zawodnicy walk Armwrestling – owych w Polsce.

 

Ponadto chciałabym się pochwalić, że zarówno ja jak i mój mąż wzięliśmy udział w tegorocznych Mistrzostwach Polski, które odbyły się 27 lutego. Oboje zajęliśmy trzecie miejsce tym samym zdobywając dwa brązowe medale – dodaje Magdalena Wędrowska, właścicielka Szkółki Roślin Ozdobnych ‘Clematisy’.

REKLAMA