Spotkanie Blogerów Ogrodniczych

W dniach 1 – 2 września, podczas Wystawy „Zieleń to Życie”, odbędzie się 6. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. „Biznes Ogrodniczy”  oraz magazyn Garden&Trends objęły Spotkanie Patronatem Medialnym.  Sponsorami Głównymi wydarzenia  zostały Spółka PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.  oraz marka PROTECT GARDEN

 

Organizatorem spotkania jest Wojciech Wardecki.  Spotkanie Blogerów Ogrodniczych to projekt o ugruntowanej pozycji, zrzeszający ogrodowych publicystów internetowych. Spotkania  odbywają się cyklicznie podczas największych wydarzeń ogrodniczych w Polsce.

Uczestnikami SBO są redaktorzy blogów o tematyce ogrodniczej, autorzy kanałów w mediach społecznościowych oraz twórcy tekstów, współpracujący z wiodącymi czasopismami ogrodniczymi. W spotkaniach udział biorą architekci krajobrazu, czynni zawodowo ogrodnicy oraz inni specjaliści z branży ogrodniczej. Tradycją spotkań jest przyznawanie przez ich uczestników Nagród Blogerów Ogrodniczych dla najlepszych stoisk wystawienniczych, obecnych na targach.

Ważną częścią 6 Spotkania  Blogerów Ogrodniczych będzie Sztafeta blogerska – wydarzenie, mające na celu ułatwienie nawiązania kontaktów biznesowych między przedstawicielami firm z branży ogrodniczej, a blogerami ogrodniczymi. Sztafeta Blogerska odbędzie się pierwszego dnia 6. Spotkania Blogerów Ogrodniczych w dniu 1 września. Blogerzy mają za zadanie przygotować trzyminutowe autoprezentacje, w ramach których będą mieli możliwość przedstawienia swojej działalności oraz tego, co mogą zaoferować kontrahentom. Przedstawicieli firm, działających w branży ogrodniczej i obecnych na Wystawie Zieleń to Życie, zachęcamy do udziału w spotkaniu, które może stać się punktem wyjścia do nawiązania współpracy z osobami czynnie działającymi w środowisku blogerskim oraz social media.

 

 

Harmonogram oraz szczegółowe informacje o najbliższej edycji SBO można znaleźć na stronie: http://www.sbo.org.pl/.

Kontakt:

Wojciech Wardecki
tel.: 513 40 40 39
w-ogrodzie@w-ogrodzie.com

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: