Spotkanie na piątkę!

Klienci z ponad 137 firm odwiedzili Tarnów, aby wziąć udział w kolejnej edycji „Drzwi otwartych”, które w dniach 28-29 maja zorganizowała Planta

Głównym celem imprezy było zaprezentowanie asortymentu przeznaczonego do sprzedaży po szczycie sezonu wiosennego. Organizatorzy zapewnili grillowy poczęstunek, a dodatkową atrakcją był kiermasz donic ceramicznych.
 – To już kolejna edycja „Drzwi otwartych” w naszej firmie. W tym roku gościliśmy klientów ze 137 firm. Uważamy, że jest to dobra formuła promocji naszej oferty. Wiosenne „Drzwii otwarte” będą z pewnością stałym punktem w kalendarzu organizowanych przez nas imprez – mówi Piotr Sygnarowicz, Export/Import Manager w firmie Planta. – Kiermasz donic zorganizowaliśmy z myślą o przybliżeniu naszej oferty klientom, do tej pory nie wszyscy kojarzyli Plantę z tą grupą asortymentową – dodaje. Dodatkowo na spotkaniu zostały zaprezentowane nowe produkty, m.in. meble ogrodowe i hamaki.
 
– Od wielu lat współpracujemy z Plantą, to firma solidna, bardzo prężnie się rozwijająca. Na tegoroczne „Drzwi otwarte” przyjechało bardzo wielu klientów z całej Polski. Planta jak zawsze profesjonalnie podeszła do zorganizowania eventu. Można było w luźnej atmosferze dokonać zakupów i porozmawiać z kolegami z branży. Organizatorzy zaproponowali również bardzo korzystne rabaty – podsumowuje Janusz Pieprzak, właściciel Centrum Ogrodniczego Dom i Ogród w Tarnowie, biorący udział w spotkaniu.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: