Targi IPM Essen

Od 24 do 27 stycznia 2017 odbędzie się 35.  Edycja Międzynarodowych Targów Roślinnych w Essen. Około 1600 wystawców z 50 krajów świata zaprezentuje nowości szkółkarskie, technologiczne i florystyczne. Oprócz tego oczywiście trendy dotyczące sadownictwa, projektowania zieleni miejskiej, a także całe mnóstwo innowacyjnych pomysłów

 

Targi IPM są najważniejszą imprezą dla ogólnoświatowej branży ogrodniczej. To nie tylko okazja do zaprezentowania nowych produktów, ale również wymiany doświadczeń, zawierania nowych kontaktów biznesowych, uczestnictwa w inspirujących pokazach, konferencjach, spotkaniach – swoje miejsce będą także mieli przedstawiciele instytucji doradczych, naukowych i badawczych.

Wystawcy i goście z całego świata będą mogli zapoznać się z  tajnikami usług hurtowych, produkcji, logistyki i systemów informatycznych. Targi IPM stawiają na różnorodność. Orchidee z Tajwanu, drzewka bonsai rodem z Japonii, francuskie pachnące magnolie. To tylko kilka przykładów, gama i wybór produktów będą niezwykle szerokie.

 

Dobrze opowiedziana historia produktu (storytelling) to połowa sukcesu. Drzewa, krzewy, nawet narzędzia, mają przemówić do empatii klientów i oddziaływać na ich emocje. Przez dłuższy czas kupujący poświęca swoją uwagę czysto estetycznej warstwie, ale podanie interesującego backgroundu jest obecnie coraz częściej czynnikiem decydującym o transakcji. W ten między innymi sposób Targi IPM odpowiadają na wyzwania współczesnego biznesu. A to tylko jeden z wielu pomysłów, które czekają na uczestników.

 

Pokazy światowej sławy florystów i ogrodników uświetnią 35. edycję Międzynarodowych Targów Roślinnych. Wśród zaproszonych gości znajdą się między innymi Stephan Triebe, Sascha Lobo, Wally Klett, Tamas Mezoffy, Roman Steinhauer czy Pirjo Koppi.

Bogata oferta wystawiennicza, profesjonalny i rozbudowany program towarzyszący, gwiazdy międzynarodowego formatu. Trendy z całego świata w Essen – tego międzynarodowego wydarzenia ogrodniczego nie można przegapić! 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: