Top 10 – preparaty zwalczające mrówki

Skuteczne, niezawodne i łatwe w użyciu – takie powinny być preparaty zwalczające mrówki. Te w formie proszku sprzedają się najlepiej i gwarantują wysoki zysk. Jakie jeszcze produkty zdaniem wybranych firm powinny znaleźć się w ofercie centrów ogrodniczych?

Tekst: Agnieszka Idziak

Żadne centrum ogrodnicze nie może sobie pozwolić na to, aby w jego ofercie w szczycie sezonu zabrakło preparatów zwalczających mrówki. Klienci poszukują produktów wysokiej jakości o sprawdzonej skuteczności, dlatego wybierają preparaty znanych marek. Najlepiej sprzedają się te w formie proszku. Jednak oferta w centrach ogrodniczych powinna być szersza i bardziej kompleksowa. Dlatego wśród preparatów zwalczających mrówki powinny się znaleźć produkty zróżnicowane w formie, od  granulatów przez płyny, żele, aerozole po preparaty  w postaci "karmnika" – krążka, który wystarczy wyłożyć w dowolnym miejscu, a owady same przyjdą po trutkę i zaniosą ją do gniazda. Producenci prześcigają się w promowaniu nowości. Dlatego istotne jest, aby właściciele placówek ogrodniczych  śledzili ich ofertę. Które z dostępnych na rynku preparatów zwalczających mrówki gwarantują najlepszą sprzedaż? Przedstawiamy topowe produkty polecane przez wybrane firmy.

 

Szybko i skutecznie
Tomasz Fiołek, kierownik działu handlowego w firmie Sumin

W ostatnich latach powiększyliśmy ofertę o środki zwalczające mrówki, dlatego systematycznie obserwujemy spore wzrosty sprzedaży w tej kategorii. Przede wszystkim środek musi działać szybko i skutecznie, w pomieszczeniach i na zewnątrz. Najlepsze produkty z tej kategorii działają z opóźnieniem, dzięki czemu niszczą całe gniazda, a nie tylko pojedyncze szkodniki.

 

Zróżnicowany wybór
Magdalena Bednarek, marketing manager w firmie Agrecol

Poprzedni sezon sprzedaży  środków zwalczających mrówki był udany. Sukces gwarantuje zapewnienie szerokiej oferty preparatów, których cena i jakość są dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Przyszłość kategorii
Anna Śnieżko, specjalista ds. marketingu w firmie Bros
Klienci poszukują produktów o wysokiej skuteczności oraz w przystępnej cenie. Ufają znanym i istniejącym na rynku od wielu lat markom. Jeśli chodzi o rozwój kategorii to z całą pewnością producenci skupią się na zaproponowaniu jeszcze bardziej funkcjonalnych preparatów w nowej postaci i w nowoczesnych opakowaniach.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: