Udane targi Eko-Flora System

W dniach od 9 do 11 listopada odbyły się targi zatowarowaniowe zorganizowane przez hurtownię Eko-Flora System. Wzięli w nich udział także przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

Targi zatowarowaniowe Eko-Flora System odbyły się w Hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku i trwały trzy dni. – Zarówno wystawcy, jak i właściciele sklepów, którzy brali udział w tegorocznych targach, oceniają je jako bardzo udane. Wśród wystawców byli obecni m.in. przedstawiciele firm: Ramp, W. Legutko, Cellfast, Ampol-Merol, Art Ceramic, Bio Arcus, Grupa INCO, Florendi, Tropical, Bratek, Victus i Polish Gardens – mówi Brygida Stroczyk z hurtowni Eko-Flora System.

– Podczas targów odbyła się olimpiada jesienna na strzelnicy, która świetnie zintegrowała grupę.  Na event przybyło ok. 23 wystawców i 35 właścicieli sklepów – dodaje.

 

Producenci uważają, że targi zostały zorganizowane w sposób bardzo profesjonalny. Zdaniem Edwarda Fuśniaka, przedstawiciela na region południowy i Polski centralnej w firmie RAMP, organizatorzy zadbali o dobre warunki do ekspozycji towaru oraz o odpowiednie oświetlenie: – Po raz czwarty braliśmy udział w tych targach. Jesteśmy producentem m.in. systemów nawadniania ogrodów, dlatego podczas eventu pokazaliśmy produkty o takim przeznaczeniu oraz grabie i łopaty – dodaje. – Zainteresowanie klientów naszymi produktami było umiarkowane, ale to ze względu na fakt, że jesteśmy już po sezonie – wyjaśnia.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: