Vitrel ’17

W hotelu MERCURE-KASPROWY w Zakopanem w dniach 27-29 września odbędzie się jesienna edycja największych w branży organizowanych od 2002 r. targów Vitrel

 

Znane od wielu lat i bardzo cenione przez wystawców i odwiedzających targi Vitrel to marka sama w sobie. Na rynku wystawienniczym nie ma drugiej takiej imprezy, gdzie wystawcy zabiegają o możliwość uczestnictwa w niej, wiedząc, że będzie to opłacalne. Jesienna edycja targów Vitrel gwarantuje wysoką frekwencję, bogatą ofertę, bardzo dużo odwiedzających oraz owocne kontrakty. Są tutaj wszyscy liczący się w branży: ci, którzy stale ze sobą współpracują od lat, ci przyjeżdżający, żeby poznać aktualne trendy, oraz ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Vitrel pozwala podtrzymywać środowiskowe kontakty, jak i zaprezentować ofertę nowym klientom. Sprawdzona formuła targów w stylu „butikowym”, gdzie większe znaczenie mają bezpośrednie kontakty producentów, dystrybutorów i nabywców, zamiast „hektarów” hal i powierzchni wystawienniczych daje gwarancję w postaci realnych kontraktów i zleceń. Łatwość dotarcia do wszystkich liczących się w branży oferentów powoduje, że zadowoleni będą klienci i odwiedzający. Nie bez znaczenia dla stałych od lat wystawców jest także utrzymywanie kosztów uczestnictwa na dużo niższym od podobnych imprez poziomie.

Targi są podzielone na cztery segmenty tematyczne: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, artykuły do wyposażenia wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: