Wspaniała szesnastka!

Podczas  Wystawy „Zieleń to Życie” 31 sierpnia odbyła się uroczysta gala  wręczenia statuetek Kreatorów GardenTrendów. To jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów zmieniających rynek oraz kreujących potrzeby konsumentów

 

Już po raz dziewiąty redakcja magazynu „Garden & Trends” przyznała Kreatory GardenTrendów. Tym wyróżnieniem nagradzane są wyjątkowe produkty, które kształtują ogrodnicze trendy, są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. KREATOR GardenTrendów 2017 to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów, które nie tylko są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnego klienta, ale i zmieniają rynek oraz kreują jego potrzeby. W tym roku redakcja nagrodziła aż 16 wyjątkowych produktów.

Wszystkie nagrodzone produkty zostały zaprezentowane w najnowszym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, którego premiera była jednym z najważniejszych wydarzeń Wystawy „Zieleń to Życie”,  Magazyn – dostępny na stoisku Wydawnictwa Media Experts oraz kolportowany przez hostessy – dotarł do 20 tys. odwiedzających Wystawę. Kolejne 50 tys. egzemplarzy jest już dostępnych w punktach dystrybucji prasy w całej Polsce.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: