Poszukiwanie skarbów z Victus-Emak

Podsumowanie wiosennego sezonu,  plany promocyjne oraz  prezentacja nowych warunków handlowych – to główne punkty programu konferencji firmy Victus -Emak, która odbyła się 1 września w Hotelu Belweder w Ustroniu. „Biznes Ogrodniczy” brał udział w spotkaniu

 

 

Firma Victus-Emak zaprosiła swoich partnerów biznesowych do Hotelu Belweder w Ustroniu. Była to okazja do podsumowania sezonu, wymiany poglądów i prezentacji warunków handlowych na sezon jesienny.  Tematem przewodnim spotkania była Wyspa Skarbów, a zwieńczeniem konferencji kolacja w pirackim stylu.  W konferencji wzięło udział 170 osób. Najlepszym dilerom wręczone zostały wyróżnienia.  Podczas spotkania Victus zaprezentował całą ofertę produktów marki Oleo-Mac, w tym nowości, które będą dostępne w jesiennej ofercie, m.in. nowe kosy, gleobogryzarki, kosiarki.

– To był na prawdę udany rok dla naszej firmy. Dziękuję wszystkim za lata owocnej współpracy i zaufanie, którym nas obdarzono – podsumował Andrzej Siedlewski, prezes firmy Victus-Emak.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: