Vitrel – 2019

Uznane w kraju i za granicą, największe targi tej branży w Polsce.

 

Odbywają się dwa razy w roku, jako edycja wiosenna i jesienna.

 

 


 

 

          edycja JESIEŃ 2019 odbędzie się w ZAKOPANEM

 

          w hotelu MERCURE-KASPROWY, w dniach:

 

          24 – 28 września 2019 – dla wystawców

 

         25 – 27 wześnia 2019 – dla firm handlowych i zwiedzających

 

Targi VITREL organizowane są od 2002 roku, jako impreza branżowa wyłącznie dla profesjonalistów, mająca ściśle kontraktacyjny charakter. Słyną ze swej specyficznej formuły, umożliwiającej – poza typowymi dla wszystkich targów kontaktami na linii wystawca – kontrahent na stoiskach – spotkania w kuluarach, gdzie w przyjemnej, luźnej atmosferze nawiązuje się dodatkowe, bezpośrednie kontakty biznesowe, wymienia doświadczenia, uzyskuje mnóstwo cennych informacji.W tym samym hotelu ma miejsce ekspozycja oraz zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe.

 

Uczestnikami targów są:

 

WYSTAWCY                      

producenci, dystrybutorzy i importerzy tych produktów z Polski, producenci i dystrybutorzy z zagranicy oraz wyłączni przedstawiciele na Polskę producentów zagranicznych.

 

 

ZWIEDZAJĄCY                       specjalistyczne hurtownie i sklepy detaliczne z branży szkła i ceramiki, agd, dekoracji wnętrz, upominków i prezentów oraz centra ogrodnicze, salony meblowe, duże sieci i markety z kraju, a także liczne grupy kupców z zagranicy: Czech, Słowacji, Rosji, Ukrainy, Białorusi, Litwy, Łotwy, Niemiec, Węgier i innych krajów Europy.

 

 
Uczestnicy wypowiadają się o nich w samych superlatywach: zawierają konkretne kontrakty, nawiązują mnóstwo cennych kontaktów rokujących na współpracę w przyszłości, umacniają więzi istniejące w tej branży od lat, a wszystko to przy dużo niższych, od innych targów, kosztach uczestnictwa.

 

 

 

Segmenty tematyczne:

 

 KREACJA STOŁU: szkło, kryształy, porcelana, ceramika, sztućce, naczynia srebrne, platerowane i z innych tworzyw, świece, obrusy i serwetki, art. do dekoracji stołu (wazony, galanteria, świeczniki, stroiki, kwiaty i in.)

 WYPOSAŻENIE KUCHNI: garnki, patelnie i inne naczynia kuchenne, naczynia do przechowywania żywności, akcesoria i galanteria kuchenna, noże, młynki, ekspresy do kawy, 1001 drobiazgów

 DEKORACJA WNĘTRZ, TARASÓW I OGRODÓW: obrazy, oprawy do obrazów, grafik i fotografii, lampy, zegary, drobne stylowe meble, repliki broni, rzeźby, figury i figurki, donice, kwietniki, sztuczna zieleń, dekoracje świąteczne i okolicznościowe

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: