Laur Konsumenta dla firmy WegAna

WegAna uhonorowana Laurem Konsumenta

Firma WegAna w 2023 roku została uhonorowana nagrodą Laur konsumenta. Tak o tym wyróżnieniu opowiada Anna Rutkowska – właścicielka firmy.

„Rok 2023 przyniósł nam mały sukces. Jako młoda firma działająca od 2019 roku, oferująca nasiona pod marką WegAna, zostaliśmy zauważeni i uhonorowani renomowaną nagrodą „Laur Konsumenta Odkrycie 2023”. Nagroda „Laur Konsumenta” to wyróżnienie o wyjątkowym prestiżu, cenione jako jeden z najstarszych i najbardziej uznanych certyfikatów konsumenckich w Polsce.
„Laur Konsumenta Odkrycie Roku 2023” to efekt opinii wyrażonych w sondażu konsumenckim. Cieszymy się że z każdego głosu oddanego na nasiona marki WegAna, za to że nasze produkty zostały zauważone i pozytywnie ocenione przez Konsumentów w tak szerokiej gamie nasion jakie są dostępne na polskim rynku.

Kategoria „Odkrycie Roku” została stworzona z myślą o produktach i usługach innowacyjnych, które działają na rynku stosunkowo krótko, lecz już zdobyły uznanie klientów. 

To wyróżnienie jest dla nas ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie silną motywacją do dalszej pracy na drodze w kierunku, który sobie wyznaczyliśmy. Przyznanie tej nagrody stanowi zaszczyt, którym może się poszczycić niewielu producentów i firm.

WegAna stawia na jakość, na edukację, starając się pokazać, jak istotny jest wybór odpowiedniej odmiany do uprawy. Wiemy że odmiana szczególnie warzyw ma fundamentalne znaczenie dla sukcesu upraw.”

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: