WIOSNA W OGRODZIE 2017

Tegoroczna, już XV, edycja targów „Wiosna w ogrodzie” odbędzie się w Gdańsku w dniach 12-14 maja pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”

 

W targach weźmie udział około 300 wystawców. – Naszą imprezę odwiedza co roku ponad 27 tys. klientów. Taki wynik frekwencji mówi sam za siebie i wskazuje na ciągle rosnący popyt w branży ogrodniczej, określa również, jaką skuteczną odpowiedzią na ten wzrost jest organizowana przez nas wystawa połączona z kiermaszem. Naszymi dodatkowymi atutami są lokalizacja i miejsce imprezy. Infrastruktura oraz centralne położenie Rënku względem aglomeracji trójmiejskiej i autostrady umożliwiają dogodny dojazd i łatwe przyjęcie tak dużej liczby klientów – mówi Hanna Czapiewska, organizatorka targów.
 
– „Wiosna w ogrodzie” przeznaczona jest dla wszystkich miłośników roślin i ogrodnictwa, właścicieli dużych ogrodów, jak również amatorów ozdabiania swoich balkonów i okiennych parapetów. Kierujemy ją do osób, które lubią i chcą otaczać się pięknym światem roślin – dodaje. 
 
„Wiosna w ogrodzie” odbędzie się w dniach 12-14 maja, w piątek 12 maja od 14:00 do 18:00, zaś w sobotę i niedzielę od 10:00 do 18:00, na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk, w Gdańsku, przy ul. Wodnika 50. W trakcie imprezy zaplanowano liczne konkursy zarówno dla wystawców, jak i klientów. Tradycyjnie komisja konkursowa wyłoni laureata spośród wystawców w 5 kategoriach: za najpiękniejsze stoisko wystawy, najpiękniejszy kwiat, najciekawszy produkt do ogrodu, najpiękniejszy krzew i najpiękniejsze drzewko. 
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: