XXII Walne Zgromadzenie PSCO i Targi Rynku Ogrodniczego PSCO i DCO

Jak co roku Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych podczas Walnego Zgromadzenia swoich członków, organizuje otwarte, bezpłatne prelekcje i szkolenia ogrodnicze oraz Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego.

Jak w poprzednich kilku latach, na część otwartą, bezpłatną, szkoleniowo-prelekcyjną, zaproszeni są również przedstawiciele niezrzeszonych w PSCO Centrów Ogrodniczych z całej Polski.
Wstęp tylko po potwierdzeniu na adres mailowy: biuro@psco.org.pl

 

Prelekcje i szkolenia:

 

Czwartek, 14.11.2019

12.30-13.00  – ’30 Prelekcja Pana Jarosława Olewicza z Biznesu Ogrodniczego na temat aktualnych trendów w centrach ogrodniczych Europy Zachodniej.

14.00-14.30 – ‘30 Prelekcja Pana prof. dr hab. Łukasza Łuczaja z Uniwersytetu Rzeszowskiego na temat łąk kwietnych.

14.35-15.05 – ’30 Prelekcja Pani Karoliny Panek z Gospodarstwa Szkółkarskiego Panek na temat bylin w ogrodzie.

15.10-15.40 ­– ‘30 Prelekcja Pana Mirosława Maziarka z Agrosmartlab pt:” Innowacyjne technologie i produkty w ochronie roślin”.

15.45-16.15 – ‘30 Prelekcja Pana Michała Pniaka z BioContu na temat owadów inwazyjnych, w tym ćmy bukszpanowej.

16.15-16.45 – Przerwa kawowa

16.45-17.15 – ’30 Szkolenie Witolda Czuksanowa pt: ”Nowi w ogrodzie, czyli jak pozyskać klientów do centrum ogrodniczego”.

17.20-17.50 – ’30  Prelekcja Pana  Pawła Regiecia z firmy eStrategie.pl na temat e-sprzedaży: “Czy centra ogrodnicze powinny mieć sprzedaż internetową? Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym? 5 skutecznych działań pomijanych przez 90% e-sklepów”.

17.55-18.20 – ‘20 Prelekcja Tomasza Dmowskiego pt.:” Jak sprzedawać zielone dachy w centrum ogrodniczym? Nowa propozycja dla handlowców”.

 

Piątek, 15.11.2019

 

10.00 – 16.00 – Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego

12.00 – 13.00   ‘60 Szkolenie i warsztat z fotografii roślin i ogrodów prowadzone przez Pana Tomasza Ciesielskiego  (ilość miejsc ograniczona, wstęp tylko po wcześniejszym zgłoszeniu i potwierdzeniu)

 

 

Towarzyszące Walnemu Zgromadzeniu Targi Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego organizowane wspólnie przez PSCO i Grupę Zakupową DCO z roku na rok cieszą się większym zainteresowaniem i już na stałe wpisały się w ważne wydarzenia branży ogrodniczej.

 

Targi zaplanowane na drugi dzień spotkania w godzinach 10.00-16.00, będą duże, przygotowaliśmy 63 stanowiska wystawiennicze. Wierzymy, że jak co roku, będzie to doskonała okazja do integracji “zielonej branży” i możliwość dokonania i pozyskania zamówień na kolejny sezon.

 

Swój udział potwierdziły już firmy: Adler, Agrecol, Agronas, Agrimpex, Agrosimex, Benex, BIG S.C., Biovita, Bruno Nebelung, Candellana (Aurelus Fin), Cellfast, Centnas, Deroma , Dolagra, Drywalker, ElDrut (Elgarden), Ermet, Exoflora, Floraland, Fosfan, Gerlach, Gospodarstwo Michałówka, Gospodarstwo Szkółkarskie Łazuccy, Gospodarstwo Szkółkarskie Panek, Hamiplant,  Hartmann,  Junior Ogrodnictwo Wiśniewski, KIK Krajewscy, Lustan, Marolex, Megran, Milex, Multy Home, Natureum, Nifra, PNOS Ożarów, Poltops, Scheurich, Substral (Evergreen Garden), Szkółka Pnączy Marek Wędrowski, Tin Tour, TTI-Emea, Vilmorin Garden, WerbAna, Westland,W. Legutko, www.cebulki.pl Zalewski.

 

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli firm współpracujących lub pragnących rozpocząć współpracę z PSCO, do udziału w organizowanych drugiego dnia targach, na których będą mieli Państwo możliwość zaaranżowania własnego stoiska i w bezpośredniej rozmowie przedstawienia swojej firmy, produktów oraz nowości ofertowych, a także do pozyskania satysfakcjonujących zamówień przedsezonowych.

 

Zachęcamy do udziału w imprezie!

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: