Zielone Serce Glee

Z badania przeprowadzonego wśród zwiedzających Targi Glee w 2013 roku okazało się, że ponad 35% respondentów chciałoby zobaczyć więcej roślin na wystawie. Organizatorzy nie kazali im długo czekać – już w tym roku powstanie specjalna przestrzeń „Zielone Serce Glee”

Po raz pierwszy w tym roku na międzynarodowych targach Glee International Garden & Leisure Exhibition w brytyjskim Birmingham w dniach 15-17 września zwiedzającym zostanie zaprezentowana specjalnie stworzona przestrzeń z roślinami. Znajdzie się ona w atrium, bezpośrednio przed wejściem na wystawę. Hodowcy i szkółkarze będą mogli zaprezentować polecane rośliny, każdy otrzyma identyczną powierzchnię do wykorzystania. – „Zielone Serce Glee” to nowa ekscytująca inicjatywa i pomysł, który niewątpliwie zmieni sposób odbioru i prezentacji targów – podkreśla Matthew Mein, Event Manager Glee. Organizatorzy spodziewają się, że wystawa roślin przyciągnie jeszcze więcej odwiedzających.
Impreza to, jak podkreśla organizator, targi nowych trendów, nowych produktów, innowacji i wymiany pomysłów na kolejny sezon. GLEE International Garden & Leisure Exhibition to jedna z największych wystaw ogrodniczych w Europie, podczas której firmy z całego świata mogą przestawić najnowsze technologie wykorzystywane w ogrodnictwie oraz pokazać nowoczesne trendy w projektowaniu ogrodów.

Prezentowane produkty będą podzielone na następujące kategorie tematyczne:
– bezpieczeństwo w ogrodzie,
– projektowanie krajobrazu/ogrodu,
– uprawa i pielęgnacja roślin,
– rozrywka w ogrodzie,
– ozdoby dla domu i ogrodu,
– wsparcie technologiczne,
– akcesoria dla zwierząt.
 

REKLAMA