Weekend w Lublinie

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” w dniach 9-10 maja odwiedzą centrum ogrodnicze Torseed w Wierzchowiskach k. Lublina, gdzie odbędzie się event  z udziałem Witolda Czuksanowa

Jest jednym z największych obiektów tego typu nie tylko w województwie lubelskim, ale i w całej południowo-wschodniej Polsce. Centrum Torseed posiada w ofercie szeroki wybór produktów ogrodniczych z różnych kategorii, a zróżnicowany wybór materiału szkółkarskiego umożliwia spełnianie indywidualnych oczekiwań nabywców.  Już 9-10 maja klienci będą mogli nie tylko dokonać zakupów na preferencyjnych warunkach, ale i posłuchać porad redaktora Witolda Czuksanowa oraz wielu wiodących dostawców branży ogrodniczej.

 

W evencie wezmą udział przedstawiciele firm: Bros, Ekodarpol, Globol, Green Garden, Grupa Inco z marką Florovit, Kwazar, Sumin, Scotts i Vaco.

 

Będzie to doskonała okazja do znalezienia inspiracji na urządzenie ogrodu. Nie zabraknie również atrakcyjnych rabatów oraz losowania nagród. – Na kolejny kiermasz zapraszamy w dniach 17-18 maja do Torunia, również z udziałem dostawców, Witolda Czuksanowa oraz Radia Gra, które zorganizuje studio „na żywo” w naszym centrum – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu Torseed.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: