Złota siódemka DecoTrendów

Już po raz czwarty redakcja magazynu „Decobiznes” przyznała Kreatory DecoTrendów 2016 dla wyróżniających się produktów branży decor

Kreatory DecoTrendów to jedyne na rynku, prestiżowe nagrody przyznawane już od 4 lat,  które są wyrazem uznania dla  firm promujących produkty o oryginalnym i ciekawym designie,  wyznaczających trendy w branży decor. Nagrodzone firmy to liderzy w kategorii decor, które kreują gusta konsumentów. Możliwość zgłoszenia produktów miała każda firma,  redakcja Decobiznesu po wnikliwej analizie wytypowała tegorocznych laureatów. Nie ma wątpliwości, że w tym roku wybór był wyjątkowo trudny, dlatego aż siedem  produktów znalazło się w gronie zwycięzców.

Oto złota siódemka tegorocznego plebiscytu:

 

  FORM-PLASTIC za linię donic Sahara, która idealnie współgra z obecnie wiodącym na rynku trendem inspiracji naturą. Oryginalna faktura donic wzorowana jest na pofalowanych piaskach pustyni. Niezwykle elegancki produkt odpowiedni zarówno do wnętrz, jak i  przestrzenni zewnętrznych.

Belldeco za Garden Green Wazon Kaktus, który jest oryginalną dekoracją, a w połączeniu z czerwonym kwiatem stworzy idealną imitację oryginału rodem z Meksyku. Dostępny w różnych kolorach.

 

 

  Golden Krokus za lilię wodną, która idealnie sprawdza się w oczkach wodnych i stawach, ale również przy wodnej dekoracji  wnętrza i  basenu podczas przyjęć. Skutecznie imituje przyrodę, co sprawia, że naturalnie wpasowuje się w żywe otoczenie.

 

  Prosperplast za kolekcję donic Wave, inspirowana ręcznie modelowaną tradycyjną ceramiką, o powierzchni uszlachetnionej płynnie falującymi żłobieniami i dyskretną fakturą szamotu. Doskonałe uzupełnienie stylowej dekoracji wnętrz, aranżacji tarasów, werand, patio, ogrodów zimowych i publicznej strefy wypoczynkowej.

  Stunner za zegary dla domu i biura, ponieważ eksperci marki Stunner, śledząc najnowsze trendy, tworzą zegary jedyne w swoim rodzaju.  Szkło, metal, drewno, skóra, kamień, to tylko niektóre materiały, z których powstają zegary.
 

  DecorPap za drewniane latarnie imitujące domki z okienkami będą absolutnym hitem w tym sezonie. Służą do dekoracji ogrodów i tarasów, a także idealnie sprawdzą się w domach jako element wystroju.

 

  Lamela za ażurowe osłonki ROSA, które jako delikatne i kobiece dodatki w pastelowych kolorach nadadzą wnętrzu romantycznego i łagodnego charakteru. Pasują świetnie do skandynawskiego designu, jak i stylu retro. Dostępne w trzech rozmiarach i 6 kolorach.

Szczegółowe informacje na temat wyróżnionych produktów wraz ze zdjęciami zostały zaprezentowane na łamach czerwcowego wydania magazynu ,,Decobiznes”.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych wyróżnień!
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: