Znamy już wszystkich partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej

Znamy już elitarne grono partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej. Dołączyły do niego Agencja Promocji Zieleni, Związek Szkółkarzy Polskich oraz Wystawa „Zieleń to Życie”

Najważniejsze spotkanie kadry zarządzającej rynku ogrodniczego odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Hotelu Mercure w Poznaniu. – Agencja Promocji Zieleni, Związek Szkółkarzy Polskich i Wystawa „Zieleń to Życie” zostały partnerami Forum po raz pierwszy. Udział tak znaczących podmiotów w spotkaniu świadczy o jego wzrastającej randze i roli w rozwoju biznesu ogrodniczego w Polsce. Jest to także gwarancja merytorycznej dyskusji o mijającym sezonie oraz o przyszłości branży ogrodniczej – mówi Jarosław Olewicz, wiceprezes wydawnictwa Media Experts, które organizuje IV Forum Branży Ogrodniczej.

W największym spotkaniu kadry zarządzającej branży ogrodniczej wezmą udział producenci, dystrybutorzy, importerzy, właściciele centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, a także reprezentanci sieci DIY.
– IV edycja Forum Branży Ogrodniczej to okazja do spotkania i wsłuchania się w głos uczestników zielonej branży, poznania osób, które ją tworzą, a także do wymiany poglądów i opinii. Forum organizowane jest w dobrym momencie – pozwala na podsumowania oraz na przedstawianie wielu ciekawych wniosków i planów – mówi Agnieszka Żukowska, dyrektor międzynarodowej Wystawy „Zieleń to Życie”, prezes Agencji Promocji Zieleni.

W gronie partnerów IV Forum Branży Ogrodniczej znajdują się już: PSCO, Vilmorin Garden, Dachser, Rolimpex Nasiona, Agrohum, Marka Pokon, NAC oraz Briggs & Stratton.

REKLAMA