Bizneswoman Roku

Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden znalazła się w elitarnym gronie finalistek VI edycji konkursu Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2014

Violetta Ratajczak jest jedną z pięciu finalistek w kategorii Korporacja. Decyzja o tym, czy otrzyma tytuł Bizneswoman Roku zapadnie podczas uroczystej gali, która odbędzie się 26 lutego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak co roku oprócz czterech tytułów, jedna z finalistek otrzyma nagrodę publiczności. Od 9 do 24 lutego na stronie www.pierwszymilion.forbes.pl odbędzie się głosowanie, w którym każdy internauta może oddać swój głos na wybraną finalistkę.

Violetta Ratajczak swoje bogate 25-letnie doświadczenie zawodowe przekuła w skuteczną strategię marketingu i sprzedaży, dzięki czemu firma Vilmorin Garden w ciągu kilku lat stała się liderem z 41% udziałem w kategorii nasion w branży ogrodniczej. Violetta Ratajczak to inicjatorka działań w projekcie „Partnerstwo dla Ogrodu”, propagatorka trendu Grow Your Own i integracji pokoleniowej m.in. w projekcie „Siewca wiedzy”. Zdobyła nagrodę Grupy Limagrain Best Sales Person Challenge; była również laureatką konkursu na Biznes Plan dla Gminy Czerwonak, z którą związana jest od dziecka.

Zachęcamy do głosowania.

REKLAMA