Efektywne i konkretne

W dniach 11-12 stycznia odbyła się IX edycja targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez  hurtownię Rol-Pest w Łysomicach w hotelu Rubbens&Monet. Wystawcy byli bardzo zadowoleni z przebiegu spotkania

Targi były doskonałą okazją do poznania oczekiwań klientów, przybliżenia oferty producentów oraz podtrzymania relacji biznesowych.  Zaproszeni goście, właściciele sklepów i centrów ogrodniczych  otrzymali od organizatorów specjalną obiegówkę, która obligowała do  zebrania od każdego wystawcy naklejki z nazwą firmy. Takie rozwiązanie spowodowało konieczność przeprowadzenia rozmowy  z każdym z producentów, biorącym udział w targach, nie tylko z tymi, których detaliści dobrze znają, ale też z tymi, z którymi nie handlują.

– Targi oceniam bardzo pozytywnie. Przeprowadziliśmy bardzo dużo rozmów, klienci składali konkretne zamówienia.  Hurtownia Rol-Pest doskonale spełniła rolę łącznika pomiędzy detalistą a producentem – ocenia Tomasz Kułaga, przedstawiciel ds. handlu Plantpol Zaborze.

Podobnego zdania jest Wanda Damsz z firmy Glotox : Targi uważam za bardzo udane, była to doskonała możliwość od przeprowadzenia bezpośrednich rozmów z klientami i zaprezentowania im naszych nowości na sezon 2019.

Zwieńczeniem spotkania był uroczysty bankiet.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie