RAJSKIE WEEKENDY Z FRUCTUSEM

Wystartowały Rajskie Weekendy Z Fructusem. Klienci w 7 centrach ogrodniczych mogą wziąć udział w wyjątkowym evencie połączonym z promocją nawozów marki Fructus. Akcja „Rajskie Weekendy z Fructusem” od lat jest organizowana z wielkim sukcesem przez firmę Fosfan

 

Już od 10  lat firma Fosfan każdego roku przez 2 miesiące w szczycie wiosennego sezonu organizuje event – Rajskie Weekendy z Fructusem. – Jako producent chcemy pomagać naszym partnerom biznesowym w promocji naszych nawozów. Chętnie podczas eventów poznajemy również opinie klientów,  poznajemy ich potrzeby i oczekiwania, dzięki czemu możemy odpowiednio dostosowywać naszą ofertę – mówi Magda Olejnik, zastępca dyrektora handlowego ds. marketingu w firmie Fosfan. –  Tego typu akcje są w tej chwili najlepszą formą dotarcia do klientów w momencie podejmowania decyzji zakupowej. Trzeba pamiętać, że nabywcy cały czas szukają odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z uprawą i pielęgnacją roślin Chętnie robią zakupy w miejscach, które im to gwarantują oraz pozwalają w ciekawy sposób spędzić czas  – dodaje  Magda Olenik.

Podczas akcji promowane m.in. będą m.in. nowe  nawozy krystaliczne FRUCTUS, zapakowane w saszetki ze strunowym zapięciem, formuła nawozu pozwala sporządzić 250 litrów roztworu z jednej saszetki oraz nawozy płynne w nowych atrakcyjnych opakowaniach – do roślin kwitnących, do pelargonii, do storczyków, do roślin zielonych, do warzyw i owoców oraz uniwersalny.

 

Rajskie Weekendy z Fructusem odbędą się  w centrach ogrodniczych w Szczecinie, Zielonej Górze, Drawsku Pomorskim, Kaliszu Pomorskim, Radomiu oraz miejscowości Drawno. Klienci CO Rajski Ogród w Szczecinie przy al. Wojska Polskiego będą mieli okazję skorzystać z wiedzy eksperta marki Fructus. W dniach – 7, 8, 14, 21, 22, 28 kwietnia oraz 5, 12, 13, 19, 26, 27 maja  Joanna Woźniak z Centrum Edukacji Ogrodniczej Zdroje udzieli porad i przekaże niezbędną dawkę wiedzy na temat uprawy i pielęgnacji roślin.

 

Tematyka spotkań:

07.04.2018 (SOBOTA) – Drzewa i krzewy ozdobne w ogrodzie

14.04.2018 (SOBOTA) – Ogród, trawy i trawniki

21.04.2017 (SOBOTA) –  Rośliny ozdobne w ogrodzie

28.04.2018 (SOBOTA) –Ogrody warzywne i zioła

05.05.2018 (SOBOTA) –Balkony i tarasy. Rośliny zielone

26.05.2018 (SOBOTA) –Róże i inne kwiaty ogrodowe

 

Akcja odbędzie się  w następujących centrach ogrodniczych:

  • Centrum Ogrodnicze Rajski Ogród, Szczecin, al. Wojska Polskiego 169-171 i al. Bohaterów Warszawy
  • Centrum Ogrodnicze Zielony Ogród, Szczecin, ul. Modra 20
  • Centrum Ogrodnicze Gardenion, Zielona Góra, ul. Jasna 11
  • Sklep ogrodniczy Bratek, Drawsko Pomorskie, ul. Gen. Władysława Sikorskiego 17c
  • Sklep ogrodniczy Spółka Agro Synergia, ul. Kolejowa 1, Drawno
  • Sklep ogrodniczy Spółka Agro Synergia, ul. Dworcowa 1, Kalisz Pomorski
  • GrinPojnt ul.Warszawska 79 26-600 Radom

 

*Weekendowe promocje będą obowiązywały w dniach otwarcia wyżej wymienionych centrów ogrodniczych.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie