Święto każdego dnia

Urokliwe wnętrza, szeroki wybór roślin i produktów ogrodniczych oraz artykułów dekoracyjnych dla domu i ogrodu, a do tego celebracja wyjątkowych, świątecznych dni – np. Halloween, Mikołajek czy Dnia Dziecka… Wszystko to oferuje Centrum Ogrodnicze Tracz w Sosnowcu pod Łodzią, miejsce spędzania wolnego czasu dla każdego miłośnika natury, zieleni, dobrej kuchni i niebanalnych atrakcji

Tekst: Anna Walczak

Tracz Dzieciom i Dzień Seniora; weekendy tematyczne i spotkania z ekspertami; wypożyczanie sprzętu ogrodniczego, sadzenie, poradnictwo w doborze i pielęgnacji roślin, transport zakupionych artykułów i projektowanie ogrodów – to zaledwie początek długiej listy dodatkowych usług oferowanych przez Centrum Ogrodnicze Tracz. – Inspiracji w aranżacji miejsca, doborze asortymentu i ekspozycji dostarczają nam zagraniczne podróże – mówi Tomasz Tracz i dodaje – Kilka miesięcy temu wspólnie z zaprzyjaźnioną agencją zorganizowaliśmy w naszym Centrum wybory Miss Polonia. Ta impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, nie tylko wśród naszych stałych klientów. Wielu gości podjęliśmy podczas odbywającego się w naszej restauracji Dnia Babci i Dziadka.
 

 

 

Rośliny, dekoracje i…
Ambicją Centrum Ogrodniczego Tracz jest dostarczanie najbogatszego i najbardziej atrakcyjnego asortymentu roślin oraz produktów niezbędnych do ich uprawy. Na powierzchni 40 tys. m2 można więc znaleźć  rośliny iglaste i liściaste, formowane, sadownicze, pnącza, byliny, wrzosowate, cebulowe, wodne, rabatowe i rośliny o dużych rozmiarach, sięgających do kilku metrów wysokości. Przekraczając próg placówki nie sposób oprzeć się wrażeniu, że to miejsce, w którym miłośnicy upiększania wnętrz i ogrodów mogą zaopatrzyć się we wszystkie artykuły dekoracyjne, donice, ceramikę oraz meble, jakie tylko sobie wymarzą.

 

 

 

Na terenie Centrum działa również Restauracja Le Jardin – wyjątkowe, klimatyczne miejsce, pełne smaków i zapachów znakomitych potraw, którego wizytówką są świeże produkty, z jakich kucharze tworzą niezapomniane kulinarne kompozycje. Pasja i umiejętności zespołu nie pozwalają na kuchenną monotonię: raz na kwartał zmieniane jest menu, zaspokajające różnorodne gusta gości. W tym kwartale na stołach restauracji Le Jardin królują dania kuchni europejskiej, a wyjątkowość każdego z nich podkreśli smak doskonałego wina, które można wybrać z szerokiego wachlarza propozycji karty win.

Dla każdego ogrodnika

Właściciele ogrodów i działek chętnie odwiedzają Centrum w poszukiwaniu profesjonalnego sprzętu, podłoży, nawozów, cebul i nasion. U Tracza znajdują również bogaty wybór małej architektury ogrodowej i kamienia ozdobnego, akcesoriów POND oraz asortymentu BBQ. Laicy cenią sobie dział z fachową literaturą ogrodniczą i chętnie uczestniczą w spotkaniach z ekspertami, a na stronie internetowej korzystają z fachowych porad na temat uprawy roślin i prac w ogrodzie. Centrum Ogrodnicze Tracz dociera do klientów nowoczesnymi kanałami – poza stroną www posiada profil na facebooku, kanał na youtube z własnymi branżowymi filmami; a jego doskonała lokalizacja – tuż przy autostradzie A2 – zachęca podróżujących do odwiedzin tego wyjątkowego miejsca.

 

 

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie