Zatowarowanie w Rol-Pest

Za nami 7. edycja niezwykle udanych targów zatowarowaniowych zorganizowanych przez hurtownię Rol-Pest,w której udział wzięło aż 34 wystawców

 

W Łysomicach w hotelu Monet 13 stycznia producenci i dystrybutorzy spotkali się z właścicielami sklepów i centrów ogrodniczych.  Targi były doskonałą okazją do uzupełnienia oferty, zapoznania się z nowościami i nawiązania współpracy z nowymi dostawcami. 

 

– Targi to doskonała okazja do bezpośredniego poznania klientów i ich oczekiwań, przybliżenia oferty współpracujących z nami producentów oraz podtrzymania relacji biznesowych. Hurtownia stanowi swoisty łącznik pomiędzy producentem a detalistą, dlatego na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność dbania o harmonijną współpracę – mówi Tadeusz Wadych, prezes hurtowni.

 

Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wręczenie nagród rozlosowanych wśród klientów, którzy w czasie jej trwania złożyli największe zamówienia.        

 

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu targów, które zaowocowały wieloma konkretnymi rozmowami i licznymi zamówieniami. Dbamy o stały kontakt z naszymi klientami, a takie spotkania są doskonałą okazją do zacieśniania relacji – podsumowuje Robert Damsz, właściciel firmy Glotox. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: